Kerime Melike Kaan
JAAS® & Dowsing Eğitmeni
Spiritüel Koç
Mail Adresimiz
bilgi@mucizekodlarim.com
bilgi@mucizekodlarim.com
506 777 2 520

Services

Mucize Kodlarım > Services
theta1

ThetaHealing, hayatının birçok alanında yaşadığın tüm olumsuzlukların bilinçaltı sebeplerini tespit edip onları değiştirmeni ve dönüştürmeni sağlayan sağlayan, 189 ülkede yüzbinlerce uygulayıcısı olan etkili bir tekniktir.

Daha fazla oku
jass5

Jean Adrienne arınma sistemi; Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel ilhamla gelis‌tirilmis‌ ve ıs‌ık dili ile yazılmıs‌ spiritu‌el bir modalitedir. Hayatınızda Şifalandırmak istediğiniz her ne varsa, değiştiren, dönüştüren bir sistemdir.

Daha fazla oku
fcym11

F-Change Your Mind, hayatımızı kısıtlayan sorun ve problemlerin kökeninde yer alan bilinçaltı kodlarını dönüştürmek için Şaman Ritüelleri, Kadim Uzakdoğu Felsefesi ve Bilimsel Nörolojik Kas Testlerinin harmanlandığı bir tekniktir.

Daha fazla oku
jassnn

Jean Adrienne arınma sistemi; Hayatınızda Şifalandırmak istediğiniz her ne varsa, hayalimizdeki gibi olmasına engel olan blokajları kolaylıkla temizleyen, değiştiren, dönüştüren bir modalitedir.

Daha fazla oku
sark4

Psikolog, yazar, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller’ın geliştirdiği Spiritüel Dowsing (Sarkaçla Ruhsal Şifa ve Arınma) seans algoritması da içeren bütünsel bir sistemdir.

Daha fazla oku