Kerime Melike Kaan
JAAS® & Dowsing Eğitmeni
Spiritüel Koç
Mail Adresimiz
bilgi@mucizekodlarim.com
bilgi@mucizekodlarim.com
506 777 2 520

Kerime Melike Kaan | Mucize Kodlarım

Herkese merhabalar,
Ben Kerime Melike Kaan.
1979 doğumluyum.2002 yılında Matematık Bölümünü 2005 yılında da Yüksek lisansımı  bitirdim. Sıradan bir öğretmen hayatım vardı taaa ki  oğlumun 4 yaşında kekeme olarak konuşmaya başlamasına kadar..5 yaşına geldiğinde de disleksi olduğunu öğrendim. Sonrasını tahmin edersiniz, oldukça uzun, yorucu, ve ekonomik olarak da ağır  bir tedavi sürecine girdik. Bu süreç yaklaşık 3 yıl devam etti ve maalesef  hep yerimizde sayıyorduk. Tüm bunları boşanmış ve tek başına bir anne olarak yapmak da beni tükenmişliğe doğru götürüyordu. Ümidimi kesmek üzereyken  kendimi  Thetahealıng ve Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimlerini alırken buldum). Aldığım eğitimleri kendi üzerimde pratik ederken 3 ay gibi bir sürede oğlum  mucizevi bir şekilde tamamen iyileşti. Bir zamanlar konuşturamadığımız çocuk şimdi susmaz oldu diyebilirim)Akademik  olarak da gayet başarılı. Ben ise   seanslarımı   kendi üzerimde, yakın çevremde ve danışanlarımda uygulamaya devam ettim. Gördüm ki her bir seans kişiyi muazzam bir şekilde dönüştürüyor, mucizevi sonuçlar getiriyor.

Bu Süreçte Aldığım Eğitimler;

 • JEAN ADRIENNE ARINMA SİSTEMİ (JAAS EĞİTMEN)
 • THETAHEALİNG
 • SİLVA METOT
 • REFİK KORKMAZ SEMBOL DİLİ (EĞİTMEN)
 • ACCESS THE BARS
 • SARKAÇ/SPİRİTÜEL DOVSİNG (EĞİTMEN)
 • HUMAN DESİGN
 • VEDİK ASTROLOJİ
 • 144 DNA UYGULAYICI
 • RESETTİNG ( A dan Z ye Hastalıklar, Çocuk Hastalıkları, Kilo)
 • F -CHANGE YOUR MİND UYG.

Kıtlık bilincinde, kurban bilincinde, değersizlik ve acı frekansındaki hayatım aldığım eğitimler ve kendime yaptığım seanslar ile tamamen değişti. Yeniden doğdum diyebilirim.20 yıllık matematik öğretmenliğini bırakıp,  öğretmenlik özelliklerimi  keyifle  spiritüel alana kanalize ettim. Şu an öğrendiğim sistemler ile danışmanlıklar ve eğitimler veriyorum.Hayatının direksiyonuna geçmeyi seçenlere mentorluk  yapıyorum

Bilinçaltımız rahme düştüğümüz andan itibaren herşeyi  kayıt eden bir kara kutu ve bu kutuda geçmiş karmaları ve atasal aktarımlarınların etkisi de çok yer kaplıyor. Kabul etsek de etmesek de bilinçaltımızın seçimlerini hayatımıza çekiyoruz. Çünkü bilmeliyiz ki ” bilincimiz gaz pedalı olsa da bilinçaltı direksiyondur. ” Bilinçaltımız bizi ne tarafa isterse  oraya götürür.

Ben bu sayfa ile; hep şikayet ettiği mevcut durumuna artık dur demeyi seçenlere, hayatının direksiyonunu eline alanlara kolaylaştırıcı olmaya niyet ettim. İnanıyorum ki burada buluşmamız tesadüf degill, öylesine değil!

Sen de mucize yaşamayı hakediyorsun ve bu mümkün!

Son olarak; Beni  zorla bu yola iten, bu seçimleri yapmam için  kekeme ve –disleksi olma görevini üstlenen oğluma…
Eğitim aldığım tüm eğitmenlerime…
Bu seçimler için beni ilahi bir şekilde yönlendiren yüksek benliğime, rehberlerime, takım arkadaşlarıma ve meleklerime teşekkür ederim. Her daim korunduğum, kollandığım  ve derdimin içinden dermanımı veren Yüce Yaradan’a sonsuz  teşekkür ve şükürler  olsun…