Kerime Melike Kaan
JAAS® & Dowsing Eğitmeni
Spiritüel Koç
Mail Adresimiz
bilgi@mucizekodlarim.com
bilgi@mucizekodlarim.com
506 777 2 520

Anchor list

Mucize Kodlarım > Anchor list
Bireysel Danışmanlıklarımız
ThetaHealing, hayatının birçok alanında yaşadığın tüm olumsuzlukların bilinçaltı sebeplerini tespit edip onları değiştirmeni ve dönüştürmeni sağlayan sağlayan, 189 ülkede yüzbinlerce uygulayıcısı olan etkili bir tekniktir.
Jean Adrienne arınma sistemi; Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel ilhamla gelis‌tirilmis‌ ve ıs‌ık dili ile yazılmıs‌ spiritu‌el bir modalitedir. Hayatınızda Şifalandırmak istediğiniz her ne varsa, değiştiren, dönüştüren bir sistemdir.
F-Change Your Mind, hayatımızı kısıtlayan sorun ve problemlerin kökeninde yer alan bilinçaltı kodlarını dönüştürmek için Şaman Ritüelleri, Kadim Uzakdoğu Felsefesi ve Bilimsel Nörolojik Kas Testlerinin harmanlandığı bir tekniktir.
Eğitimlerimiz
Jean Adrienne arınma sistemi; Hayatınızda Şifalandırmak istediğiniz her ne varsa, hayalimizdeki gibi olmasına engel olan blokajları kolaylıkla temizleyen, değiştiren, dönüştüren bir modalitedir.
Psikolog, yazar, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller’ın geliştirdiği Spiritüel Dowsing (Sarkaçla Ruhsal Şifa ve Arınma) seans algoritması da içeren bütünsel bir sistemdir.